baranpayamak.com

 • طراحی اختصاصی وب سایت

  طراحی وب سایت در گروه طراحی باران مطابق اخرین تکنولوژی ها و بر اساس نیاز شما و امکانات دلخواه شما انجام می پذیرد،با انتخاب پکیج های طراحی ما هاست و دامنه و یک پنل ارسال پیامک از ما هدیه بگیرید

 • جشنواره پاییزه باران پیامک

  در جشنواره پاییزه باران پیامک پنل خودرا شارژ کنید و ار ما یک پنل جدید به همراه خط اختصاصی دریافت کنید.

 • بهترین و مناسب ترین خدمات هاست و دامنه را از ما بخواهید

شرایط نمایندگی پیامک

پنل نمایندگی مختص افراد یا شرکت هایی می باشد که قصد فعالیت در زمینه فروش پنل های پیامک انبوه را دارند.
شرایط أخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه وب وان بسیار اسان و تنها با پر کردن فرم مربوطه که شامل مشخصات شخص یا شرکت و اسکن یا تصویر کارت ملی شخص و یا مدیر عامل شرکت انجام پذیر است.

نمایندگی از نوع عددی

پشتیبانی از خطوط  1000،2000،3000،5000 و خطوط ثابت
تعرفه پیامک از 74 تا 84 ریال
کلیه امکانات بدون محدودیت
امکان اضافه کردن بانک شماره به بانک های موجود
امکان قرار دادن کپی رایت و  لوگو  به همراه  دی ان اس اختصاصی (Full Rebranding)
امکان ایجاد پنل های کاربری متنوع
امکان راهندازی پرداخت انلاین
فعال سازی خودکار پنل ها
سفارش و ثبت  خطوط  به صورت خودکار برای کاربران
گزارش گیری و مانیتورینگ
30 تا 40 درصد تخفیف در خرید خط های 14 رقمی
 
امکان اعطای نمایندگی
امکان قراردادن صفحه لاگین در وب سایت فروش
ایجاد همکار  با تعیین سطح دسترسی جهت تقسیم امور مدیریتی
قابلیت تعریف پنل های مختلف با قیمت و سطوح دسترسی و همچنین تعرفه پیامک دلخواه
بابت فروش پنل ها هزینه ای از شما دریافت نمی شود و شما تنها هزینه اولیه پنل را خواهید پرداخت
قیمت گذاری دلخواه بر روی پنل ها،خط ها و تعرفه پیامک
   

 تعرفه نمایندگی عددی

 

ردیف نوع پنل اعتبار هدیه تعرفه پیامک امکان اعطای نمایندگی خط  اختصاصی هدیه قیمت به ریال
1 50 کاربره 200 پیامک 100 ریال بدون سقف خرید تصادفی 3,000,000
2 200 کاربره 500  پیامک تا 76 ریال تصادفی 4,000,000
3 700  کاربره 750  پیامک تا 76 ریال تصادفی 5,000,000
4 نامحدود 1200  پیامک تا 76 ریال انتخابی 6,000,000

امکان قرار دادن سامانه بر روی دامین مورد نظر شما وجود دارد،به این ترتیب که کاربران شما با ادرس دلخواه شما و تنظیمات دلخواه شما وارد سامانه می شوند.به عنوان مثال ادرس ورود به سامانه ما sms.ssbris.com می باشد. همچنین می توانید لوگو و سایر مشخصات را نیز به دلخواه تغییر دهید ، توجه نمایید که شما نیازی به هاست برای سامانه ندارید. به هر یک از نمایندگان یک شماره اختصاصی 1000 رایگان جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد . به هر یک از نمایندگان یک شماره عمومی 3000 رند  ، یک شماره عمومی 2000 رند ، یک شماره عمومی 1000 رند 8 رقمی رند و یک شماره عمومی 5000 جهت تخصیص به کاربران و استفاده  به صورت امانی ارائه می گردد .

تفاوت شماره اختصاصی و عمومی :  از شماره های عمومی فقط در بخش ارسال منطقه ای (ارسال به بانک اطلاعاتی موجود در سامانه) و ارسال انبوه (ارسال به بیش از 10 شماره )  میتوان استفاده نمود ، این شماره ها در بین تمامی کاربران مشترک بوده و قابلیت دریافت نیز ندارند ، همچنین این شماره ها به صورت امانی در اختیار نمایندگان و کاربرانشان قرار میگیرد
نمایندگان محترم میتوانند علاوه بر شماره های رایگان فوق الذکر به تعداد دلخواه شماره اختصاصی خریداری کرده و به کاربران خود تخصیص دهند .

 

نکات مهم

 

 • نماینده بابت فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به شرکت پرداخت نمی کند .
 • نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند .
 • نمایندگان میتواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند .
 • تمامی پنل ها قابلیت ارتقاء به یکدیگر را با پرداخت ما به التفاوت دارا می باشند
 • تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند 
 • نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain  از سامانه استفاده کنند ، پس از تهیه سامانه  و دامین، امور مربوط به تنظیم دامنه بر روی سامانه
 •  توسط  ما و یا با راهنمایی ما انجام خواهد شد تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند .
 • هزینه و مسئولیت ثبت دامنه در کارگزاری های ثبت دامنه بر عهده خود نماینده می باشد .
 • نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و فضای نا محدود در اختیار ایشان قرار میگیرد .
 • نمایندگان میتوانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود(اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و تعرفه ها و...) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند .
 • نمایندگان مجوز ارائه پنل با عناوین مادام العمر یا دائمی را ندارند .
 • همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت شرکت می باشند
 • به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد .
 • پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای 18 سال ) ارائه می گردد .
 • در صورت عودت پنل و یا تعلیق قرارداد، بسته به  میزان استفاده از پنل و زمان سپری  شده از قرار داد بین 20%  تا 90% مبلغ عودت خواهد شد (جهت اطلاع از شرایط تماس بگیرید).

 

ابونمان سالیانه

تمامی پنل ها یک ساله بوده و در سال های اتی شامل 40% تخفیف جهت تمدید می باشد ، هزینه سالیانه جهت بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی ، به روز رسانی و اضافه شدن بخش های جدید و همچنین ارتقاء سرور دریاقت می گردد :
این سامانه بر خلاف بسیاری از سامانه های دیگر به صورت هفتگی به روز می شود ، همچنین هر ماه بخش های جدیدی به سامانه اضافه می گردد ، بخشی از هزینه سالیانه صرف به روز رسانی و تولید بخش های جدید می گردد .
بخشی از این هزینه صرف ارتقاء سرور جهت ارائه خدمات بهتر خواهد شد چرا که با زیاد شدن کاربران و حجم پیامک های ارسالی سرور رفته رفته کند تر شده و نیاز به ارتقاء خواهد داشت .
نمایندگانی که ارسال پیامک انها در طول سال بیش از 10 میلیون پیامک باشد از پرداخت ابونمان معاف خواهند بود .

 

توجیه اقتصادی

در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی ان شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید . در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد ، از انجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری ، به روز رسانی ، پشتیبانی و ... متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین میگردد .
 نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با اشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت اموزش های لازم از طریق واحد اموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .
مثال عملی :
به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 500 هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی  شود ، این نماینده با فروش متوسط 10 اکانت در ماه درامد ماهیانه در حدود 1 میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال 200,000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400 هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان براورد میگردد همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 5 خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند )

خدمات ما

 خدمات پیام کوتاه

    طراحی سایت 

خدمات هاست و دامنه 

   طراحی و چاپ

خدمات اینترنت پرسرعت